Pstrąg, palia rekordowe ryby. Mucha/Spin – Film z Holu.

Moszczanica Żywiec

Myślę, że na samym początku pojawi się pierwsze stwierdzenie, że to komercyjne łowisko. Też tak to braliśmy… Nie oceniaj, sprawdź. Nie jesteśmy zwolennikami zbiorników w takim charakterze, ale ten powala.

Możliwość trafienia naprawdę pięknych, zdrowych sztuk szczupaka, okonia. Dominujący gatunek to pstrąg, a na szczególne wyróżnienie zasługuje palia. Gdzie indziej będziesz miał taką rybę na kiju? 🙂 Dobre miejsce na przećwiczenie swojego sprzętu ( wędki, kołowrotka, przynęt ). Tu naprawdę masz dużą szanse usłyszeć pracę twojego hamulca.

Nie myśl sobie, że zajedziesz przysłowiowo, naplujesz na hak i ryby Twoje. Dużym plusem jest to, że niestety, ale trzeba kombinować, szukać odpowiednich przynęt, kolorów, miejsc. Umiejętności wędkarskie mają największe znaczenie i tak być powinno.

Nie będziemy się dużo rozpisywali, zapraszam do filmu

Informacje dodatkowe

  • Na wyróżnienie zasługują gospodarze. Bardzo mili i serdeczni ludzie, aż się chce wracać. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze.
  • Pamiętajcie by przed wyjazdem przeczytać dokładnie regulamin. Jeden hak bezzadziorowy, odpada boczny trok, czy drop shot. Więcej znajdziesz na http://moszczanica.eu/regulamin-2/
  • Na miejscu kupisz licencje. Do wyboru na połów i wypuszczanie lub z możliwością zabrania. Zawsze też jest opcja zakupu ( z patroszeniem i skrobaniem ) 🙂
  • Tuż przy łowisku znajdziesz dobrze wyposażony sklep spożywczy, uznaliśmy, że to cenna informacja 🙂

2 myśli na temat “Pstrąg, palia rekordowe ryby. Mucha/Spin – Film z Holu.

  1. Pingback: Relacje spinnigowe

Dodaj komentarz