Sum 2017 początek sezonu – zawody wędkarskie, Zalew Sulejowski,

 

Halo, Tak ? Ktoś coś wspominał o dobrej zabawie i świetnym towarzystwie? Kiedy i gdzie – jedziemy 🙂 nie zawsze to takie proste, ale tym razem się udało.  To początek przygody, która trwała 01-02.07.2017 nad Zalewem Sulejowskim. Otwarty Maraton Nocny 18:00-07:00 organizowany przez Zarząd Koła 32. Uczestnictwo w dwuosobowych zespołach. W odpowiedzi na zaproszenie kolegi nie pozostało nam nic innego – Team Smart-fish melduje się na zawodach.

Noc pełna wrażeń, natura nie pozwoliła się nudzić jak nie padało to wiało, ale jak już wiało to też padało 🙂 . Piękne duże fale, wytrwale podejmowały próby oszukania sygnalizatorów, czujek, dzwonków, szczytówek itp… To sytuacje, w których każdy wędkarz dla własnego zdrowia, powinien pamiętać by wewnętrznie, od środka zapewnić sobie jakieś rozgrzanie – Tej nocny nie było z tym żadnego problemu 🙂 – świetnie przygotowana impreza zapewniła 2 ciepłe posiłki – rewelacja 🙂 .

Czas na ryby i wynik, tym razem skromność chowamy głęboko w kieszeń – inaczej nie będziemy wstanie tego opisać 🙂 . Większość ryb jakie zostały złapane to głównie leszcz, krąp. Nasz team trochę zaryzykował i postanowił przeznaczyć jedną wędę na dużego zwierza. Pęczek robali wyglądających ja ścięta głowa Meduzy 🙂 i do wody … Ryzyko się opłaciło koło 04:00 coś nas obudziło – żartuję nikt nie spał 🙂 . Zacięcie i hol 🙂 co za emocje, by nie uciekł, nie dziś nie na zawodach… Co to jest ?  Tak kochani Sum prawie metrówka J. Dokładając do tego kilka złowionych leszczy. Team Smart-fish zdobywa pierwsze miejsce i zgarnia puchar 🙂 .

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za super atmosferę, koleżeństwo z lekką nutą rywalizacji. Organizatorom za tak dobrze przygotowaną imprezę i świetne nagrody. Dla wasz wszystkich wielkie WOW!

Dodaj komentarz